Loading...

GARDEROBY NA ZAMÓWIENIE

Jeszcze do niedawna posiadanie własnej garderoby było przejawem luksusu. Dziś niemal każdy dom, a często i sypialnia ma wydzielone pomieszczenie przeznaczone do przechowywania ubrań. Coraz wyższy standard życia powoduje, że nasze garderoby są coraz obszerniejsze. Ubrania wierzchnie i codzienne, buty, torby i torebki, garnitury i suknie - w garderobach znajdują uporządkowaną przestrzeń dla siebie. Projektując garderobę, architekci muszą brać pod uwagę liczne uwarunkowania - wielkość, stylistykę, sposób użytkowania pomieszczenia, zasób przechowywanej zawartości czy rodzaj ubrań. To wszystko wpływa na jakość, głębokość i rodzaj półek, szuflad i wnęk. Z uwagi na tę ogromną paletę zależności garderoba to pomieszczenie wymagające szczególnej pracy architektów, wykonawców i montażystów. W zasadzie jest to przestrzeń, która zostanie w pełni zagospodarowana jedynie w przypadku mebli dedykowanych - tylko wtedy doskonale wpasuje się w powierzchnię mieszkalną i potrzeby Klientów.

Garderoby w sypialniach cieszą się ogromną popularnością. Utarło się słuszne przekonanie, że to najbardziej praktyczne i wygodne rozwiązanie. Mając pod ręką większość ubrań, uporządkowanych na półkach, w szafkach i wieszakach szybciej i skuteczniej dokonujemy wyboru lub znajdujemy konkretny strój. Dobrze wykonana garderoba na zamówienie spełni nie tylko te warunki, ale też będzie długofalową inwestycją. Comodo Meble wykonuje garderoby z wysokiej jakości materiałów, szafy, półki, wnęki i wieszaki zaopatrzone w nowoczesne, ciche prowadnice, zawiasy i uchwyty. Produkt wykonany z tak dobrej jakości materiałów gwarantuje komfort i długotrwałe użytkowanie.

Zaraz przy wejściu do domu znajduje się miejsce, gdzie zdejmujemy wierzchnie ubrania, buty, czapki i kapelusze, odstawiamy parasole. Często montowane są tutaj szafki i wieszaki, ustawiane komody. Zwykle jest lustro i miejsce na klucze czy drobiazgi. A gdyby tak wszystkie te meble połączyć w jeden? Taką właśnie funkcję pełni garderoba na wymiar od Comodo Meble. Praktycznie wbudowana w anatomię wnętrza, zaoszczędzi miejsca i ozdobi pomieszczenie. Projektanci szczegółowo zbiorą informację o potrzebach Klienta a monterzy dokonają szczegółowego pomiaru, po czym stworzą doskonałą garderobę do każdego przedpokoju.

Jednym z najlepszych odkryć świata mebli są szafy z drzwiami przesuwnymi. Każdy, kto ma taki mebel wie, że wygoda jego użytkowania nie ma sobie równych. Dodatkowo bogata paleta materiałów, z jakich COMODO MEBLE wykonuje drzwi przesuwne, umożliwia jeszcze lepsze zaprojektowanie mebla na wymiar.

Niezależnie od wykorzystanego materiału na fronty szaf, mechanizm szyn, jaki zastosujemy gwarantuje długi czas i  komfort użytkowania mebla.

Doskonałym wyborem do szaf na wymiar są drzwi szklane lub lustrzane. Powszechnie wiadomo, że lustra powiększają optycznie przestrzeń. Doskonale sprawdzają się w kawalerkach lub wąskich przedpokojach, ale też w sypialniach czy garderobach. Warto pamiętać o tym zastosowaniu powierzchni lustrzanych i sprytnie wykorzystywać to w aranżacji wszelakich wnętrz.