Loading...

MEBLE DO SALONU NA ZAMÓWIENIE

Klasyczna maksyma: pokaż mi gdzie mieszkasz, a powiem Ci kim jesteś - najdobitniej podkreśla istotę starannego zaaranżowania przestrzeni, w której żyjemy. Z kolei wśród wszystkich pomieszczeń domowych najbardziej reprezentatywny jest salon. To tam odpoczywamy, spędzamy czas z rodziną i zapraszamy gości. Perfekcyjny wystrój salonu to połączenie elegancji z wygodą i funkcją wypoczynkową. Jak nietrudno się domyślić - nie jest to proste zadanie. Połączenie tych dwóch w zasadzie przeciwstawnych cech wymaga talentu, umiejętności i wyczucia. Dlatego w tym przypadku, pomysł skorzystania z mebli na zamówienie będzie strzałem w dziesiątkę. Jeden celny projekt od COMODO MEBLE pozbawi Cię kłopotu i wyręczy w trudnym zadaniu jakim jest aranżacja wnętrz.

Wybierając meble do salonu, powinniśmy zadbać o wygląd i wygodę użytkowania. Doskonale sprawdzą się tutaj komody. Szeroki wybór stylistyki począwszy od klasycznych i stonowanych poprzez te designerskie, pozwala na to, aby każdy znalazł coś dla siebie. Komody to meble najczęściej wybierane do aranżacji salonów – ich gabaryty i funkcjonalność doskonale wpasowują się w przeróżne oczekiwania Klienta. Komoda to mebel wyjątkowo przestawny, który wpasowuje się w większość kompozycji.

Barek do salonu to dla wielu synonim gustu, elegancji i klasy. To także przejaw wysokiego standardu życia podkreślony poprzez możliwość pochwalenia się kolekcją ekskluzywnych alkoholi. Dla innych to podręczny, użytkowy mebel nierzadko wbudowany w inny lub tożsamy z witryną czy przeszkloną komodą. Wokół takich mebli doskonale sprawdzają się stołki barowe i hokery.

Dawno minęły czasy kiedy telewizor otoczony kablami stał na pierwszym lepszym stoliku czy komodzie. Współczesne szafki RTV to meble niczym nieodbiegające od innych starannie przemyślanych pozostałych części pomieszczenia. Bogactwo rozwiązań znajduje przeróżne zastosowanie w zależności od potrzeb. Jak każdy mebel na wymiar w wykonaniu COMODO MEBLE doskonale wpasuje się w zaaranżowane pomieszczenie. Nasze szafki nie tylko mają specjalne otwory na poprowadzenie okablowania, ale półki i schowki na wszystkie elementy domowej wideoteki. Paleta możliwości jest tutaj niemalże nieskończona.

Szklane witryny znajdują swoje zastosowanie w wielu pomieszczeniach – nadają pomieszczeniu lekkości i przestronności. Niektórzy uważają, że powiększają optycznie pomieszczenia, zwłaszcza jeśli zastosujemy szklane odbicie. Dodatkowo przeszklenia pozwalają wyeksponować przedmioty wyjątkowo piękne, użyteczne lub szczególnie bliskie domownikom. Książki za szklaną witryną mają w sobie pewną ponadczasowość i ducha klasyki. Tym samym wprowadzają klimat bliskości, otwartości i ciepła domowego.

Współczesne meblościanki to doskonały pomysł, aby wykorzystać maksymalnie potencjał architektoniczny salonu. To, co proponujemy dzisiaj, daleko odbiega od popularnych meblościanek z PRL. Meblościanki na wymiar od Comodo Meble to precyzyjne wykorzystanie potencjału miejsca w zgodzie z oczekiwaniami Klienta. To praktyczne rozwiązanie jednakowo tam, gdzie musimy wykorzystać każdy centymetr powierzchni z racji małego metrażu, ale również tam, gdzie nowoczesny design mebla ma za zadanie dopełnić wizerunek pomieszczenia.

Pokaźny zasób książek w salonie zawsze wygląda dobrze. Natomiast ulokowany w nowoczesnej szafie bibliotecznej lub eleganckiej półce na książki to już kompozycja doskonała. Nowoczesne regały na książki są pojemne, solidne i dopasowane do ilości książek. Architekci proponują umieszczenie księgozbioru w jednym miejscu w domu lub rozproszenie kolekcji po pomieszczeniu. Indywidualne dopasowanie do potrzeb Klienta sprawia, że biblioteczka na wymiar jest oryginalna i dedykowana wielkości konkretnych zbiorów księgarskich.

Stolik kawowy ze względu na swój niewielki rozmiar może pełnić przede wszystkim funkcję ozdobną w salonie. W COMODO MEBLE proponujemy zarówno szklane jak i stalowe stoliki industrialne. Mamy też dużo pomysłów na stoliki kosze lub tzw. stoliki kubełki. Dbamy również o wygodę, wysokość i kształt – obok walorów estetycznych musi sprostać wymaganiom użytkowników. Picie kawy to bezwzględny czas relaksu, dlatego wygodę kawoszy stawiamy tutaj na pierwszym miejscu. Ponadto współpraca z INTER – Comodo umożliwia nam zaproponowanie naszym Klientom designerskich rozwiązań na światowym poziomie, które z pewnością doskonale sprawdzą się w oryginalnym salonie.

W salonie bez wątpienia stół jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia. Przy stole jemy, rozmawiamy, bawimy się i pracujemy, dlatego kształt i wielkość musi być dostosowana nie tylko do aranżacji wnętrza, ale też do wielkości rodziny oraz liczby zwykle przyjmowanych gości. Stoły na wymiar pozwalają na dostosowanie mebla do wszystkich potrzeb użytkowników. W zależności od projektu wnętrza proponujemy stoły drewniane, z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych oraz szklane. Stoły z COMODO MEBLE znajdują zastosowanie zarówno we wnętrzach klasycznych, w stylu skandynawskim, jak również pomieszczeniach postindustrialnych czy loftach.

Regał to jeden z pierwszych mebli, jakie wybieramy. Zwykle stanowi największy lub jeden z największych elementów pomieszczenia. Ważną informacją przy podejmowaniu decyzji jest cel, jakiemu ma służyć – głównie co będzie w nim przechowywane oraz jakie dodatkowe funkcje ma spełniać. Wszystko to pozwoli stworzyć mebel na zamówienie, który będzie posiadał określone cechy. COMODO MEBLE projektuje regały o różnych kształtach, gabarytach i funkcjach. Dodatkowo zamawiając meble na wymiar, Klient ma gwarancję idealnego dopasowania mebla do swojego wnętrza.