Loading...

MEBLE ŁAZIENKOWE NA ZAMÓWIENIE

Łazienka to zwykle bardzo istotne, lecz niewielkie pomieszczenie. Z uwagi na mnogość armatury łazienkowej wkomponowanie maksymalnie pojemnych i wygodnych w użyciu, a ponadto estetycznych i gustownych mebli nie jest łatwym zadaniem. Projektanci muszą zapewniać miejsce do przechowywania wszystkich przedmiotów, które Klient chce mieć pod ręką. Zabudowa łazienki wymaga użycia najwyższej jakości materiałów odpornych na wilgoć. Comodo Meble proponuje duży wybór nowoczesnych rozwiązań, aby spełnić marzenia Klienta o pięknej, eleganckiej, nowoczesnej i funkcjonalnej łazience.

Mnogość rozwiązań i sprytne manewrowanie kolorami i teksturami dają zadziwiające efekty w aranżacjach wnętrz. Comodo Meble proponuje montaż szafek łazienkowych wbudowanych we wnęki ścienne – jest to rozwiązanie powodujące, że szafki niemal zlewają się z tłem i nie zajmują dodatkowego miejsca. Uzyskujemy efekt pokoju kąpielowego z niewidocznymi miejscami na kosmetyki i przybory łazienkowe. Aby poznać nasze sztuczki, zapraszamy do rozmowy z naszymi projektantami.

Współczesne umywalki to bogactwo kształtów, stylów i modeli. Paleta oryginalnej armatury łazienkowej wymaga równie oryginalnych szafek pod umywalki. Comodo Meble wykonuje zabudowy pod każdego rodzaju biały montaż. Nasze meble perfekcyjnie dopasowane i skomponowane kolorystycznie służą przechowywaniu przyborów łazienkowych, ale też kamuflują mało atrakcyjne elementy armatury. Powierzając wykonanie szafki naszym architektom i montażystom zyskujesz umeblowanie trwałe, eleganckie i funkcjonalne.

Ponadczasowe rozwiązanie w aranżacji wnętrz to szafki z lustrzanymi frontami. Szafka pozwala pomieścić w dyskretnym miejscu kosmetyki, preparaty czy przybory higieniczne. Z kolei front pokryty specjalną powłoką odporną na zaparowania spełnia rolę lustra. W ten sposób łączymy dwie bardzo ważne funkcje łazienki. Rozwiązanie to jest tym korzystniejsze, im mniejszą powierzchnią dysponujemy. Dzięki szafkom z lustrzanym frontem maksymalnie wykorzystujemy każdy centymetr przestrzeni.

Doskonałym wypełnieniem pozornie niedostępnych powierzchni łazienkowych są słupki meblowe. Wykonane na zamówienie, perfekcyjnie wymierzone i wykonane stworzą pojemną przestrzeń do przechowywania. Comodo Meble wykonuje słupki wiszące i stojące w obszernej palecie stylów, kolorów i materiałów. Słupki na wymiar maksymalnie wykorzystują dostępną przestrzeń i umożliwiają przechowywanie środków i przyborów toaletowych.

Szuflady w łazience to wygodne rozwiązanie do przechowywania przyborów toaletowych. Comodo Meble oferuje szuflady w wielu rozmiarach, głębokie i pojemne na ręczniki czy też płytkie przeznaczone na niewielkie kosmetyki. Szuflady na wymiar pozwalają Klientowi uzyskać rozwiązania dostosowane do jego indywidualnych potrzeb i przyzwyczajeń. Nowoczesny mechanizm wysuwu sprawia, że nasze szuflady są ciche i przyjemne w użytkowaniu. Solidność materiału daje gwarancję długiego i bezawaryjnego użytkowania.

Fronty do szafek łazienkowych na zamówienie to elementy wyjątkowo odporne na wilgoć i wpływ detergentów. Łazienka to na ogół przestrzeń z najwyższą wilgotnością. Wszyscy wiemy, jak ważna jest czystość i dezynfekcja pomieszczenia przeznaczonego do dbania o higienę osobistą. Powierzchnie frontów, które są gładkie, znacznie ułatwiają to zadanie. Dodatkowo paleta wzorów, którą oferuje Comodo Meble, umożliwia spersonalizowanie salonu kąpielowego. Nasi architekci wnętrz, biorąc pod uwagę potrzeby i gust Klienta, dzięki czemu doradzają optymalną aranżację przestrzeni.

Obok mebli kuchennych także łazienkowe muszą być wyjątkowo odporne na wilgoć. W obu pomieszczeniach kontakt z wodą może powodować rozwój pleśni i grzybów oraz szybkie niszczenie powierzchni. Współcześnie projektanci dysponują szerokimi możliwościami w zakresie wyboru materiału i technologii, aby zapewnić odpowiednią barierę dla wilgoci . Doskonale sprawdzają się w tym przypadku funkcjonalne i pięknie wyglądające fronty lakierowane. Płyta pokryta lakierem jest łatwa do utrzymania w czystości, odporna na uszkodzenia i bardzo elegancka. Ponadczasowość i uniwersalność mebli łazienkowych lakierowanych powoduje, że wciąż są one ulubionym rozwiązaniem naszych Klientów

Lustra ścienne nigdy nie wyjdą z mody. Obok praktycznej funkcji skorygowania swojego wyglądu – nadają także blasku i lekkości pomieszczeniu oraz optycznie powiększają przestrzeń. Lustra ścienne znajdziemy w niemal każdym domu. Tak jak nie dziwi lustro w łazience, przedpokoju salonie czy sypialni, tak powierzchnie lustrzane w kuchniach, na schodach czy tarasach są rzadziej spotykane. W Comodo Meble zachęcamy, aby zaufać naszym projektantom, a ich nieszablonowe pomysły z użyciem luster zachwycą każdego.

Dawno minęły czasy niewielkiego lusterka przy umywalce w łazience. Dzisiejsze aranżacje to duże masywne lustra ścienne, płytki, a nawet panele lustrzane. Duże powierzchnie lustrzane w łazience, która zwykle nie jest ogromnym pomieszczeniem, powiększają przestrzeń i doskonale odbijają światło. Dzięki temu przestrzeń wydaje się większa i jaśniejsza. Niezależnie od gustu lustro łazienkowe to istotny element aranżacji.