Loading...

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Większość salonów w galeriach meblowych sprzedaje meble dużych producentów krajowych lub zagranicznych. Produkcja mebli bazuje w tym przypadku na standardowych wymiarach szafek, a wszelkie odstępstwa od standardów bywają bardzo kosztowne. Jeżeli poszukujesz firmy do realizacji indywidualnych, niestandardowych rozwiązań odwiedź ekspozycje mebli lokalnych producentów.

  1. Wybieraj firmy meblarskie, które cieszą się dobrą renomą. Jeśli firma ma ekspozycję w znanym miejscu, to na ogół jest doceniana na rynku.
  2. Zapoznaj się z opinią znajomych – być może ktoś z Twoich bliskich korzystał już z usług tej firmy.
  3. Sprawdź dokładnie ofertę firmy w internecie – zapoznaj się z ich stroną www oraz profilami na portalach społecznościowych. Komentarze i opinie tam dostępne wiele mówią o firmie.
  4. Obejrzyj realizację danej firmy w internecie.
  5. Odwiedź salon firmowy – porównaj zdjęcia mebli umieszczone na stronie z rzeczywistymi realizacjami.

Każdy z nas chciałby mieć kuchnię swoich marzeń. To tam przecież koncentruje się nasze życie rodzinne a często również towarzyskie. To tam, rano jemy śniadanie, a wieczorem wspólną kolację i opowiadamy o wydarzeniach z mijającego dnia. Zamówienie mebli do kuchni to zwykle proces wymagający wielu decyzji i przemyślanych wyborów. Większość z nich przekłada się bezpośrednio na ostateczną cenę zabudowy. Cena zależna jest od wielkości zabudowy, zastosowanych rozwiązań, materiałów i akcesoriów.

Profesjonalne firmy bardzo cenią sobie dobre relacje z Klientami. Możesz być zaskoczony, jak wiele jest w stanie zaoferować firma z bogatym doświadczeniem, której zaufasz.
Nie organizuj castingów cenowych – możesz jednak zapytać o rabat. Rozważ dokładnie co kryje się za znacznie niższą ceną danych mebli. Nie jest wykluczone, że przyjmując tańszą ofertę, w przyszłości będziesz musiał ponieść dodatkowe koszty znacznie przekraczające dzisiejszą różnicę w cenie. Traktuj meble jak inwestycję, która dobrze przeprowadzona dobrana zaowocuje w przyszłości. Pamiętaj, że wybierając Comodo Meble kupujesz meble na lata.