Loading...

COMODO MEBLE

N O W O C Z E S N E   M E B L E

Wizja naszej firmy opiera się na projektowaniu i produkcji mebli do wnętrza domu. Lubimy projektować dla wymagających klientów, którzy stawiają na unikalność i funkcjonalność. Indywidualną obsługą każdego naszego klienta zajmują się wyłącznie architekci, którzy uzgadniają każdy szczegół projektu, aby dopasować go pod gust i potrzeby klienta. Świadczymy kompleksowe usługi – pomiar, projektowanie z wizualizacjami, produkcję zaprojektowanych mebli, montaż na miejscu i opiekę po realizacji zamówienia. Wszystko jest zrobione w jednej firmie, dlatego gwarantujemy wysoką jakość usług.

0
WYKONANYCH MEBLI
0
ODWIEDZONE MIEJSCOWOŚCI
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
ZAKOŃCZONYCH PROJEKTÓW

HISTORIA FIRMY

Przegląd najważniejszych wydarzeń z życia Comodo Meble.

2016

REJESTRACJA FIRMY

Właśnie we wrześniu 2016 roku początek ma życie marki Comodo Meble. Jednocześnie z momentem rejestracji firmy rozpoczęliśmy budowę nowoczesnej hali produkcyjnej.

2017

NOWA HALA PRODUKCYJNA

W lutym 2017 roku zakończyliśmy budowę własnej, nowoczesnej hali produkcyjnej. To właśnie tutaj powstają wszystkie meble dla naszych klientów oraz wszystkie wizualizacje.

2017

PIERWSZE ZAMÓWIENIE

Oficjalnie w marcu 2017 z naszej hali wyjechało pierwsze zrealizowane zamówienie. Patrząc z perspektywy czasu, jest to bardzo ważny moment dla Comodo Meble.

2019

EKSPOZYCJA W GALERII GALA

W związku z dynamicznym rozwojem firmy postanowiliśmy uruchomić w Galerii Gala w Lublinie stałą ekspozycję oraz punkt sprzedażowy naszej firmy. Serdecznie zapraszamy na ulicę Fabryczną 2, lokal 1.2 na rozmowę oraz obejrzenie naszych przykładowych realizacji.

COMODO MEBLE

Nasze unikalne projekty mebli inspirowane włoskim designem.

PROJEKTY WNĘTRZ

Wsłuchujemy się w potrzeby klienta, jednocześnie stosując najnowocześniejsze rozwiązania branży meblarskiej.

UNIKALNE MEBLE

Każdy projekt jest indywidualny. Realizujemy wyłącznie jednostkowe zamówienia, dzięki czemu możemy skupić się na jakości.

INSPIRACJE

Inspiracją dla nas zawsze byli i będą najlepsi włoscy designerzy i producenci mebli, z którymi współpracujemy od 26 lat poprzez naszą drugą markę INTER COMODO.